ADANA
Diğer Şehirleri Gör
DUYURULAR

Anasayfa > Genel > Ön Tanım

Ön Tanım
Son Güncellenme : 07 Mar 2017 13:37

Ön Tanım | Türkçü Düşünce Türkçü Düşünenlerin Fikir Sayfası.

 

Değerli Ziyaretçilerimiz..
turkcudusunce.com Türkçülük akımının henüz revaçta olmadığı, herkesin dilinde sakız, elinde ideolojiden ziyade bir övgü meselesi olarak tutmadıkları, herkesin kötü gözle baktığı, ırkçı diye suçlamaların yoğun olduğu zamanlarda, 2000’li yılların başında hayata geçmiştir.

Zamanın getirileri ve götürüleri arasında gel git’lere maruz kalarak siyasi konjeksiyonların ve imkansızlıklardan ötürü yayın hayatına uzun bir ara vermiştir. Nihal Atsız üstadın da büyük ölçüde önderliğini yaptığı, faşizm karşıtı olmasına rağmen faşizm suçlamalarına maruz kalmış olan, Cahil takımın ne olduğunu bilmeden karşı geldiği, bilinçli takımın ise bilinçli bir şekilde insanların bilinç altından, zihninden ve yaşam biçiminden uzaklaştırmak istedikleri gerçek değerde Türk Milliyetçiliğini üzerinde mana kılan onurlu bir harekettir Türkçülük.

Türk Milletini sevmek, Türk milleti uğruna varlığını armağan etmek Türk çocuklarının esası olmuş, bu bağlamda ilk okul sıralarından beri and haline gelmiştir. Türkçülük Ziya Gökalp’in kaleminden memlekete sevgi olarak akmış, Nihal Atsız’ın düşlerinden Asya’nın ortalarına kadar kıvılcım gibi düşmüş, uğruna yüz binlerin toprağa düştüğü kutsal bir coğrafyanın yegane savunucusu Türk çocuklarının yemini, bir karışından vazgeçemeyenlerin sevdiğinden hayatından vazgeçtiği bir vatan anatomisinin gök yüzü ile buluştuğu bayrağın adıdır Türkçülük.

Günümüz şartlarında her türlü aykırılığa kucak açarak, sosyal medya, gerçek hayat ve bir çok ortamda Kutsal İslam dinini Türklük ile ayırt edip insanlarımıza farklı lanse eden solucanlara lütfen itibar etmeyiniz.

Türkçülük yaptığını zannederek İslamiyeti ve dinimizi horlayan, aşağılayan, Türkçülüğü dinsizlik veya Şamanizm gibi bir olguya maruz bırakmaya çalışan cahil kişiler tarafından ne yazık ki bizler de zor durumda kalmaktayızm. işte dam burada turkcudusunce.com sitesini açarak Türkçülüğün gerçekte ne olduğunu ve neye hizmet ettiğini anlatmak istedik.

Türk’ün dünyasında var olan, büyük coğrafyanın tarihi büyük neslini bilinçlendirmek amacı ile kurduğumuz internet ağımız olan Türkçü Düşünce sayfamız 2016 yılı itibari ile yeniden Dünya Türklüğünün hizmet için kolları sıvamıştır. Türkçülük fikrini gerçekten benimseyen herkesi sayfamıza bekliyoruz desteklerini esirgemeyeceğine ve samimiyetine inandığımız tüm dost ve gönüldaşlarııza huzurlarınızda teşekkür ediyoruz..

TANRI TÜRK IRKINI KORUSUN.

Yorumlar

Bu Yazıya 0 Yorum Yapılmış

Yorum Yap

Bu Haberler Dikkatinizi Çekebilir

Türkçü Düşünce | ©2005

Bu sayfalarda yapılan paylaşımlar 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na %100 uygun olarak yayınlanmaktadır. Hiç bir şekilde haber niteliği taşımamakta olup tamamen bilgi amaçlıdır.
TELİF VE KULLANIM HAKKI 1. HAK SAHİBİ OLAN YÜCE TÜRK MİLLETİNE AİTTİR.